.

Головна Практики Корпоративне право Изменение наименования и Ф.И.О.

Тест українська версія

Господарське право
Цивільне право
Адміністративне право
Корпоративне право
Сімейне право
Банкрутство
Податкове право
Нерухомість, земля, будівництво
Трудове право
Інтелектуальна власність
Ліцензування
Захист прав споживачів
Енергетика
Абонементне обслуговування

Перейменування юридичної особи в Харкові. Реєстрація зміни юридичної адреси

Іноді в процесі діяльності компанії виникає ситуація, коли перейменування юридичної особи є необхідною процедурою. Це може бути зміна складу засновників компанії або перепрофілювання (переорієнтація) юридичної особи, або навіть просто бажання власників або менеджменту підприємства перейменувати юридичну особу в результаті, наприклад, зміни маркетингової стратегії.

Зміна найменування ТОВ Харків. Як перейменувати юридичну особу?

Юристи ЮК «Інком ЮРЕК», володіючи досвідом супроводу процедур зміни найменування компаній, нададуть необхідні консультації, в тому числі, які очікувати при зміні найменування ТОВ наслідки, а також підготують необхідний при зміні назви ТОВ пакет документів, таких як протокол загальних зборів учасників, підтвердження правомочності загальних зборів, реєстраційні документи, довіреності та інші документи. Аналогічні пакети документів будуть підготовлені і для зміни найменування ПП, акціонерних товариств та інших організаційно-правових форм господарювання. Також наші юристи допоможуть супроводити такі процедури, як зміна назви ТОВ, зміна найменування ПП, зміна найменування філії та представництва, а також зміна найменування організацій та установ, благодійних фондів та багатьох інших організаційно-правових форм господарювання.

Чи потрібно вносити зміни до статуту при зміні назви? Зміни до статутних документів компанії

При зміні найменування компанії однозначно необхідно вносити зміни до статутних документів, оскільки без цього перейменувати юридична особа буде неможливо. Тим не менш, при професійному підході, процедура внесення змін до статутних документів юридичної особи є безпроблемною і досить швидкою. Наші юристи підготують всі необхідні для цього документи «під ключ», викладуть статут у новій редакції або підготують необхідні зміни до чинної редакції статуту.

Зміна найменування юридичної особи (ТОВ, ПП, АТ) - наслідки

У більшості випадків зміна назви підприємства, в тому числі зміна найменування ТОВ, ПП, акціонерних товариств і т.д. проходять оперативно і не тягнуть за собою проблем ні з контролюючими органами, ні інших негативних наслідків. Єдине, що варто враховувати, це необхідність заміни абсолютно всіх статутних та реєстраційних документів юридичної особи, оскільки у всіх документах фігурує назва підприємства, а також виготовлення нової печатки компанії. Тим не менш, юристи нашої компанії супроводжуватимуть все, пов'язані зі зміною назви процедури і в найкоротші терміни видадуть необхідні документи.

Зміна прізвища ФОП Харків (зміна даних підприємця). Зміни при зміні прізвища, імені чи по батькові

Зміна прізвища ФОП в основних аспектах дуже схожа на такі процедури, як зміна назви компанії, тобто на процедури перереєстрації назви юридичної особи, за винятком окремих нюансів. Оскільки у фізичних осіб - підприємців відсутні багато реєстраційні документи, властиві виключно юридичним особам, то і робити заміну таких документів в процесі зміни даних підприємця немає необхідності.

Перейменування юридичної особи, зміна даних підприємця - терміни і вартість

У більшості випадків, термін зміни найменування юридичної особи та зміни прізвища ФОП (ФОП) «під ключ», з усіма передбаченими чинним законодавством України процедурами і підготовкою необхідного пакета документів, становить від 5 до 15 днів. Для того, щоб замовити послугу або дізнатися, яка на сьогоднішній день вартість зміни найменування компанії або ціна реєстрації зміни прізвища, імені чи по батькові підприємця, звертайтеся в нашу компанію за телефонами: (057) 751 43 16, (093) 324 29 63.


 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.