.

Головна Практики Корпоративне право Реєстрація філії та представництва

Реєстрація філії та представництва

Господарське право
Цивільне право
Адміністративне право
Корпоративне право
Сімейне право
Банкрутство
Податкове право
Нерухомість, земля, будівництво
Трудове право
Інтелектуальна власність
Ліцензування
Захист прав споживачів
Енергетика
Абонементне обслуговування

Дана послуга включає в себе розробку установчих документів (положення про філію або представництво, рішення про створення філії або представництва тощо), державну реєстрацію філії, представництва в органах державної реєстрації, органах статистики.

Наші фахівці допоможуть Вам у підборі найбільш придатної для Вашої діяльності податкової системи і проведуть постановку на податковий облік в Державній податковій інспекції, а також постановку на облік у Пенсійному фонді України та фондах соціального страхування.

Юридична компанія «Інком ЮРЕК» надає своїм Клієнтам повний спектр юридичних послуг, тому юристи готують ескізи печаток і штампів, отримують дозвіл на їх виготовлення в органах внутрішніх справ, а фахівці штемпельно-граверної майстерні виготовляють їх з урахуванням Ваших побажань. Таким чином, разом з пакетом документів, Ви отримуєте всі необхідні печатки та штампи.

Фахівці з реєстрації допоможуть Вам з вибором банку, підбором оптимального пакету послуг по розрахунковому рахунку, підготують всі необхідні документи для його відкриття і супроводжуватимуть всі, пов'язані з оформленням розрахункового рахунку операції в банківській установі.

Клієнту не потрібно звертатися до різних юристів у процесі державної реєстрації його філії або представництва його компанії. Весь процес від початку і до кінця контролює один юрист, а Клієнт отримує готовий комплект документів, необхідний для початку роботи філії або представництва його компанії.

При бажанні Ви можете замовити не повний комплекс послуг, а часткову реєстрацію, наприклад, без відкриття розрахункового рахунку або без виготовлення печатки. Вибір завжди залишається за Клієнтом ..

Юридическая помощь по правовым вопросам: юридические услуги Харьков, юридическая консультация адвоката.

 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.