.

Головна Практики Корпоративне право

Корпоративне право

Господарське право
Цивільне право
Адміністративне право
Корпоративне право
Сімейне право
Банкрутство
Податкове право
Нерухомість, земля, будівництво
Трудове право
Інтелектуальна власність
Ліцензування
Захист прав споживачів
Енергетика
Абонементне обслуговування

Корпоративне право – підгалузь господарського права, сукупність юридичних норм, що регулюють правовий статус, порядок створення, реорганізації, ліквідації підприємницької діяльності, а також порядок і правила здійснення операцій з частками в статутному капіталі юридичних осіб різних організаційно-правих форм.

Корпоративне право як окрема галузь права виникло на Заході, зокрема в Сполучених Штатах Америки, з метою об'єднати в собі норми, що регулюють процедури створення, реорганізації і ліквідації компаній, порядок проведення операцій з корпоративними правами (частками, паями, акціями тощо), а також механізми взаємодії різних внутрішньокорпоративних органів.

Для України корпоративне право є досить новою тенденцією в сучасній юриспруденції, якій не більше 15 років. У ході формування ринкових відносин як базису національної економіки України, розвитку процесів глобалізації та інтеграції національних економік у світові економічні процеси, ця галузь права набуває все більшої актуальності, а спеціалізація юристів на корпоративному праві стає дедалі престижнішою.

Корпоративне право є однією з ключових практик юридичної компанії «Інком ЮРЕК». Наші юристи володіють обширними теоретичними знаннями і серйозним досвідом в корпоративному праві і сьогодні ми готові запропонувати нашим Клієнтам повний спектр юридичних послуг у галузі корпоративного права.

Юридическая помощь адвоката в Харькове: адвокат Харьков по уголовным делам.


 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.