.

Головна Практики Корпоративне право Реєстрація іноземного підприємства

Реєстрація іноземного підприємства

Господарське право
Цивільне право
Адміністративне право
Корпоративне право
Сімейне право
Банкрутство
Податкове право
Нерухомість, земля, будівництво
Трудове право
Інтелектуальна власність
Ліцензування
Захист прав споживачів
Енергетика
Абонементне обслуговування

Іноземне підприємство - підприємство, в статутному капіталі якого іноземна інвестиція становить 100 відсотків.

Юридична компанія «Інком ЮРЕК» надає послугу з реєстрації іноземних підприємств, яка включає в себе розробку установчих документів (статут, установчий договір, протоколи зборів засновників, акти передачі основних засобів до статутного капіталу тощо), формування статутного капіталу компанії, державну реєстрацію юридичної особи в органах державної реєстрації, органах статистики.

Особливістю реєстрації іноземного підприємства є необхідність заздалегідь підготувати документ, що підтверджує реєстрацію юридичної особи в країні її місцезнаходження. Таким документом є витяг з торгівельного або банківського реєстру, завірений відповідно до законодавства країни його видачі, перекладений на українську мову і легалізований у відповідності до вимог чинного законодавства України. Цей документ буде відразу потрібен нашим юристам для надання у відповідні органи і, в разі його відсутності, виникне затягування процедури реєстрації.

Наші фахівці допоможуть Вам у виборі найбільш придатної для Вашої діяльності податкової системи і проведуть постановку на податковий облік в Державній податковій інспекції, а також постановку на облік у Пенсійному фонді України та фондах соціального страхування.

Юридична компанія «Інком ЮРЕК» надає своїм Клієнтам повний спектр юридичних послуг, тому юристи готують ескізи печаток і штампів, отримують дозвіл на їх виготовлення в органах внутрішніх справ, а фахівці штемпельно-граверної майстерні виготовляють їх з урахуванням Ваших побажань, таким чином, разом з пакетом документів, Ви отримуєте всі необхідні печатки та штампи.

Фахівці з реєстрації допоможуть Вам з вибором банку, підбором оптимального пакету послуг по розрахунковому рахунку, підготують всі необхідні документи для його відкриття і супроводжуватимуть всі, пов'язані з оформленням розрахункового рахунку операції в банківській установі.

Клієнту не потрібно звертатися до різних юристам у процесі державної реєстрації його компанії. Весь процес від початку і до кінця контролює один юрист, а Клієнт отримує готовий комплект документів, необхідний для початку роботи його компанії.

При бажанні Ви можете замовити не повний комплекс послуг, а часткову реєстрацію, наприклад, без відкриття розрахункового рахунку або без виготовлення печатки. Вибір завжди залишається за Клієнтом ..

Юридическая помощь по правовым вопросам: юридические услуги Харьков, юридическая консультация адвоката.

 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.