.

Головна Практики Захист прав споживачів

Захист прав споживачів

Господарське право
Цивільне право
Адміністративне право
Корпоративне право
Сімейне право
Банкрутство
Податкове право
Нерухомість, земля, будівництво
Трудове право
Інтелектуальна власність
Ліцензування
Захист прав споживачів
Енергетика
Абонементне обслуговування

Держава гарантує захист прав споживачів, закріпивши дане положення, перш за все, у ст. 42 Конституції України, в якій зазначено, що «держава захищає права споживачів, здійснює контроль якості та безпеки продукції та усіх видів послуг і робіт, сприяє діяльності громадських організацій споживачів».

Практика знає багато випадків порушення прав споживачів. Сьогодні, мабуть, вже не знайти споживача, чиї права хоча б раз не порушувалися недобросовісним продавцем товарів, постачальником послуг, виконавцем робіт. Багато хто не бажає оскаржувати неправомірні дії вищезгаданих осіб, посилаючись на брак часу, нібито свідомо програшну позицію, інші причини.

Така поведінка споживача породжує відчуття безкарності і вседозволеності у тих, хто повинен поважати і дотримуватися ці права. Відповідно, якість наданої продукції, послуг та робіт погіршується. Виробник, постачальник, виконавець знає, що зниження якості товару не спричинить для нього відповідальності, а часто навіть не призведе до зниження попиту. Якби споживач звертався за захистом своїх порушених прав, хоча б у кожному третьому випадку, рівень якості виробленої продукції, надаваних послуг і виконуваних робіт зріс би в рази.

Фахівці юридичної компанії «Інком ЮРЕК» нададуть Вам всі необхідні консультації з питань захисту прав споживачів, представлять письмові висновки з посиланнями на відповідні нормативно-правові акти для самостійного захисту своїх прав. Також, ми представимо Ваші інтереси в Комітеті із захисту прав споживачів, судах всіх інстанцій, інших державних органах.

Необхідно зайняти відповідальну громадянську позицію у вищевказаних питаннях ..

Юридическая помощь по правовым вопросам: юридические услуги Харьков, юридическая консультация адвоката.

 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.