.

Головна Практики Абонементне обслуговування

Абонементне обслуговування

Господарське право
Цивільне право
Адміністративне право
Корпоративне право
Сімейне право
Банкрутство
Податкове право
Нерухомість, земля, будівництво
Трудове право
Інтелектуальна власність
Ліцензування
Захист прав споживачів
Енергетика
Абонементне обслуговування

Абонементне юридичне обслуговування – комплекс правових дій, націлених на супроводження діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, а також фізичних осіб, з метою надання їм необхідної своєчасної правової допомоги за всіма поточними видами їх діяльності.

Абонементне юридичне обслуговування є альтернативою штатному юристові з перевагами, викладеними нижче.

Зміст юридичного департаменту на підприємстві тягне за собою безліч витрат, таких як: заробітна плата персоналу, забезпечення його робочими місцями, технікою, необхідною юридичною літературою, законодавчими та іншими базами даних, незамінних в роботі юриста, а також багато інших витрат. Більш того, на заробітну плату необхідно робити нарахування, а з неї - утримання податків і зборів на пенсійне забезпечення, загальнообов'язкове державне соціальне страхування, які ще збільшують Ваші витрати. Найманий працівник як мінімум раз на рік йде в оплачувану відпустку, тривалістю не менше 24 календарних днів, відповідно до чинного трудового законодавства. Штатний юрист може піти на лікарняний, у декретну відпустку, або несподівано звільнитися, що в деяких випадках призводить до серйозних збитків. Також, нашій практиці в сфері трудового права знайомі випадки, коли співробітника, який недобросовісно виконував свої трудові обов'язки звільняли, а останній, в результаті виграного судового процесу, відновлювався на роботі на колишній посаді, а роботодавець виплачував йому значні суми компенсації за час вимушеного прогулу.

Співпрацюючи з юридичною компанією, Ви не турбуєтесь про вищевикладені проблеми, отримуючи фахівців з досвідом роботи в багатьох галузях права, що дозволяє оперативно і кваліфіковано вирішити практично будь-яку проблему Клієнта. Юридична компанія «Інком ЮРЕК» працює без відпустки, вона «не захворіє» і «не звільнитися». Наші юристи цілодобово стоять на сторожі успішності і недоторканності Вашого бізнесу. Крім викладеного вище, співпрацюючи з юридичною компанією Ви не несете жодних додаткових, не пов'язаних з наданням юридичної послуги, витрат, а вони, у свою чергу, зменшують базу оподатковування Вашого підприємства податком на прибуток.

У рамках послуги абонементного обслуговування, ми надаємо Вам консультації по усіх аспектах діяльності, що Вас цікавлять, проводимо правовий аналіз документації, супроводжуємо Вас на угодах, ділових переговорах тощо. Таким чином, Ви отримуєте повний комплекс послуг по кожній з наших практик. Під час підписання угоди про абонементне юридичне обслуговування, ми включаємо в неї послуги, які є для Вас найбільш актуальними, що дозволяє економити на послугах, якими Ви будете рідко користуватися.

Для більш детального обговорення даного питання пропонуємо Вам зв'язатися з нами будь-яким, зручним способом - по телефону, за допомогою електронної пошти - або під'їхати в наш офіс.

Юридическая помощь по правовым вопросам: юридические услуги Харьков, юридическая консультация адвоката.

 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.