.

Головна Практики Ліцензування

Ліцензування

Господарське право
Цивільне право
Адміністративне право
Корпоративне право
Сімейне право
Банкрутство
Податкове право
Нерухомість, земля, будівництво
Трудове право
Інтелектуальна власність
Ліцензування
Захист прав споживачів
Енергетика
Абонементне обслуговування

Ліцензія - документ державного зразка, який підтверджує право ліцензіата на провадження зазначеного в ньому виду господарської діяльності протягом визначеного строку за умови виконання ліцензійних умов.

Ліцензування здійснюється державними органами, перелік яких затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 1698 від 14.11.2000 року. Таких органів на сьогоднішній день 43.

Процедура ліцензування є досить складною і тривалою. Суб'єкти господарської діяльності, які виявили бажання отримати ліцензію на здійснення того чи іншого виду господарської діяльності, зобов'язані виконати ліцензійні умови, передбачені законодавством. Це і вимоги до приміщення, в якому буде здійснюватися діяльність, і до персоналу, що бере участь в її здійсненні, до устаткування, використовуваного в даному виді діяльності, вимоги дотримання санітарних, пожежних норм і правил, і багато інших умов. Для більшості видів ліцензій встановлено солідний перелік серйозних умов, виконання яких зазвичай спричиняє значні матеріальні витрати.

Кваліфікований юридичний супровід процесу ліцензування дозволяє значно скоротити витрати часу та коштів на отримання ліцензії, а також правильно виконати всі, передбачені законодавством, ліцензійні умови, порушення або неповне виконання яких у майбутньому може призвести до відмови у видачі ліцензії, застосування до порушника штрафних санкцій, відкликання раніше виданої ліцензії.

Фахівці в сфері ліцензування юридичної компанії «Інком ЮРЕК» оформлюють більшість, передбачених законодавством ліцензій. Юристи грамотно організують процедуру ліцензування Вашого бізнесу з найменшими витратами часу і коштів, залишивши Вам функцію отримання виданої ліцензії.

Звертаємо Вашу увагу на те, що Законом України № 2608-VI від 19.10.2010 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження державного регулювання господарської діяльності» скасовано ліцензування 23 з 66 видів господарської діяльності, для здійснення яких необхідне отримання ліцензії. Зокрема, ліцензію тепер не потрібно отримувати для здійснення виробництва дорогоцінних металів, турагентської діяльності, діяльності митного перевізника, виконання топографо-геодезичних, картографічних робіт. Більш докладно з інформацією з даної теми Ви можете ознайомитися в розділі НОВИНИ та в статтях наших юристів.

Юридическая помощь по правовым вопросам: юридические услуги Харьков, юридическая консультация адвоката.

 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.