.

Головна Практики Податкове право

Податкове право

Господарське право
Цивільне право
Адміністративне право
Корпоративне право
Сімейне право
Банкрутство
Податкове право Нерухомість, земля, будівництво
Трудове право
Інтелектуальна власність
Ліцензування
Захист прав споживачів
Енергетика
Абонементне обслуговування

Переоцінити важливість правильного податкового планування та оптимізації оподаткування для успішного ведення бізнесу досить складно через різноманітність видів податків і зборів, що діють на території України та їх ставок. Правильний підхід до питань оптимізації оподаткування веде до значного збільшення обсягів чистого прибутку компанії, а також допомагає скоротити кількість зустрічей з представниками фіскальних органів.

Податкове право тісно пов'язане з іншими галузями права, перш за все: господарським, цивільним, трудовим та корпоративним правом, тому некоректне виконання приписів податкового законодавства в цих галузях найбільш негативно позначається на фінансовому становищі платників податків, а ступінь відповідальності за порушення норм податкового права в цих галузях максимально високий.

Податкове законодавство є дуже об'ємним і складним. Одні норми мають подвійне тлумачення або ж суперечать одна одній, інші не дають чіткого уявлення про те, як застосовувати їх на практиці. Податкові органи, роз'яснюючи ті чи інші сторони недосконалих з точки зору права норм, зі зрозумілих причин займають фіскальну точку зору, що в деяких випадках призводить до порушення прав платників податків. Останнім часом у нормотворчій діяльності податкової адміністрації зустрічаються випадки видання актів, які йдуть в розріз з нормами законів, інших нормативно-правових актів, що мають вищу юридичну силу, написання листів, рекомендацій, роз'яснень, що розширюють норми закону та зачіпають права, свободи і законні інтереси платників, таким чином встановлюючи нові правові норми, хоча вони повинні носити виключно інформаційний, роз'яснювальний характер.

Клієнти все частіше звертаються до нас з питань податкової практики, що викликано проведенням податкової реформи, зокрема прийняттям податкового кодексу, який значно змінює права та обов'язки багатьох суб'єктів господарської діяльності. У даній ситуації дуже важливо оперативно відреагувати на зміни, проявити гнучкість, підлаштувавши свій бізнес таким чином, щоб опинитися в цій ситуації у виграшній позиції.

Фахівці податкової практики юридичної компанії «Інком ЮРЕК» надають повний спектр юридичних послуг, актуальних як для бізнесу, так і для фізичних осіб:

  • консультування з питань податкового регулювання;
  • податкове планування операцій з корпоративними правами та нерухомістю;
  • оптимізація оподаткування на підприємстві;
  • вибір правильної організаційно-правової форми ведення бізнесу, місця його реєстрації;
  • вибір оптимальної системи оподаткування бізнесу;
  • консультування з питань здачі податкової звітності;
  • представництво інтересів в державних органах всіх рівнів, а також у судах всіх інстанцій у спорах з фіскальними органами.
 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.