.

Головна Статті

Статті

24.03.2020

Коронавірус як привід для бездіяльності

Мені одному здається, що багато підприємців вже занадто близько до серця сприйняли ситуацію з самі знаєте яким вірусом, і з зайвим завзяттям кинулися виконувати «антикризові заходи»?

Коли, наприклад, вже на другий день введення карантину деякі з них почали розсилати своїм контрагентам листи з проханнями знижок і відстрочок оплати, вимогами орендних «канікул», почали відправляти працівників у відпустку за свій рахунок або навіть звільняти, а також стали сходити з розуму іншим подібним чином ...

Детальніше

 

14.01.2016

Спрощення реєстрації бізнесу чи додаткова можливість для рейдерства?

За традицією, що склалася в нашій країні, початок кожного нового року відзначається набранням чинності низкою нормативно-правових актів, прийнятих наприкінці попереднього року та які вносять суттєві зміни до тієї чи іншої сфери діяльності. Якщо в минулому році країну «шокувала» податкова реформа, то цього року в центрі уваги реформа у сфері державної реєстрації бізнесу та громадських формувань.

Детальніше

 

15.11.2015

Конституційна реформа та «монополія адвокатури»

Навесні цього року в Україні розпочалася чергова конституційна реформа. Серйозність намірів щодо внесення змін до Основного Закону була підкріплена створенням указом Президента України від «03» березня 2015 року Конституційної комісії на чолі з Головою Верховної Ради України, якій і було доручено опрацьовувати реформаторські пропозиції.

Детальніше

 

15.10.2015

Доступ до реєстрів прав власності відкрито!

З «06» жовтня 2015 року в Україні для доступу широкої громадськості відкрито Державний реєстр майнових прав на нерухоме майно (далі – «Реєстр»). Реєстр сформований з даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна, Державного реєстру іпотек.

Детальніше

 

23.01.2015

Повідомлення податкової про прийнятих працівників

Завершення 2014 року відзначилося прийняттям низки законів, які, більшою мірою, стосувалися податкового законодавства. Однак, податкова реформа, яка відсунула на другий план інші зміни, далеко не єдине «ноу-хау» законодавця.

Детальніше

 

15.01.2015

«Новорічні подарунки» або податкова реформа прийнята

Парламент України наприкінці року виявився надмірно щедрим на «подарунки». Ухвалений «28» грудня 2014 року Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» № 71-VIII (далі – «Закон») набрав чинності «01» січня 2015 року.

Детальніше

 
There are no translations available.

01.11.2014

Концепция налоговой реформы – новый «трейлер» от государственной фискальной службы

Вступления в силу в 2011 году Налогового кодекса Украины предприниматели и бухгалтеры предвкушали не меньше, чем киноманы ожидают выхода на экраны очередной новинки.

Детальніше

 

29.10.2014

Люстрація влади. «Закон про люстрацію» набув чинності

Люстрація (від лат. Lustratio– «очищення за допомогою жертвоприношень») – законодавче обмеження прав деяких категорій осіб, заборона на роботу в органах влади (в уряді, прокуратурі, МВС, судах, органах місцевого самоврядування), причетних до системи колишньої влади, згодом оголошеної злочинною.

Детальніше

 

14.10.2014

Придбання квартири – чи можливо отримати посвідку на постійне проживання?

На сучасному етапі розвитку української економіки, іноземні інвестиції набувають все більшої значущості. Важливим фактором в їх залученні та створенні сприятливого інвестиційного клімату в Україні є рівень правового регулювання даного питання.

Детальніше

 

18.08.2014

ЛІКВІДАЦІЯ ЗА 1 ДЕНЬ або безкоштовний сир тільки в мишоловці!

Минуло більше місяця з моменту набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб - підприємців за заявницьким принципом» від 13.05.2014 р. № 1258-VII (далі – «Закон»).

Детальніше

 

27.06.2014

Черговий етап оздоровлення економіки або Нова «ін’єкція» змін до податкового законодавства України

З моменту набрання чинності Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» від 27.03.2014 р. № 1166-VII (надалі – «Закон») минуло три місяці.

Детальніше

 

24.03.2020

Стягнути не можна залишити. Або мораторій на стягнення заставного майна громадян

Економічний колапс, в який потрапила Україна, суттєво позначився на Державному бюджеті 2014 року. Дефіцит бюджету складає близько 70 млрд. грн. У результаті в 2014 році підвищення мінімальної заробітної плати скасовано, виплата допомоги при народженні другої і третьої дитини зменшена, багато соціальних дотацій призупинено. До всього перерахованого можна додати девальвацію гривні й значні курсові коливання.

Детальніше

 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.