.

Головна Практики

Практики

Господарське право
Цивільне право
Адміністративне право
Корпоративне право
Сімейне право
Банкрутство
Податкове право
Нерухомість, земля, будівництво
Трудове право
Інтелектуальна власність
Ліцензування
Захист прав споживачів
Енергетика
Абонементне обслуговування

Спочатку, спеціалізацією юридичної компанії «Інком ЮРЕК» було комплексне юридичне обслуговування компаній, що надають телекомунікаційні послуги. Багато фахівців прийшли в нашу компанію саме з цієї галузі і, відповідно, володіють обширними теоретичними знаннями і серйозним досвідом у області права, яке застосовується в телекомунікаційної галузі. Це і претензійно-позовна робота, і операції з нерухомістю всіх форм власності; робота з санітарним законодавством, діяльність у сфері земельного, будівельного права; діяльність, пов'язана з пожежною безпекою, охороною праці тощо.

Ринок диктував свої умови і правила, Клієнти зверталися до нас із питаннями, що стосуються не лише господарського, цивільного, адміністративного, податкового права, але і корпоративного, трудового, сімейного права, права інтелектуальної власності, захисту прав споживачів. Так утворилися практики в цих областях, з метою формування базису, необхідного для комплексного юридичного супроводу наших Клієнтів по кожному з напрямів їх діяльності.

На сьогоднішній день юридична компанія «Інком ЮРЕК» володіє досвідом у багатьох галузях права і може запропонувати своїм Клієнтам повний спектр юридичних послуг для забезпечення розвитку їх бізнесу та його комплексного захисту. А наші Клієнти, у свою чергу, зацікавлені в співпраці з нашою компанією, оскільки їм зручно взаємодіяти з усіх питань лише з однією компанією, не витрачаючи час на пошуки юристів в тій чи іншій галузі права.

Пропонуємо Вам більш детально ознайомитися з кожною з практик юридичної компанії «Інком ЮРЕК».

Юридическая помощь адвоката в Харькове: адвокат Харьков по уголовным делам.


 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.