.

Головна Практики Господарське право

Господарське право

Господарське право
Цивільне право
Адміністративне право
Корпоративне право
Сімейне право
Банкрутство
Податкове право
Нерухомість, земля, будівництво
Трудове право
Інтелектуальна власність
Ліцензування
Захист прав споживачів
Енергетика
Абонементне обслуговування

Господарське право - галузь права, норми якої регулюють відносини, що виникають у процесі здійснення виробничо-господарської діяльності та державного управління цією діяльністю. Тобто, це галузь права, яка регламентує порядок і правила взаємодії суб'єктів господарської діяльності між собою, суб'єктів господарської діяльності та фізичних осіб, суб'єктів господарської діяльності та держави.

Юридична компанія «Інком ЮРЕК» надає послуги з врегулювання господарських спорів у досудовому порядку, а також на всіх стадіях судового процесу. Найбільш оптимальним є досудове врегулювання спору, оскільки це найбільш оперативний спосіб вирішення проблеми при найменших витратах, що дозволяє зберегти нормальні відносини зі стороною спору. Наші фахівці, всебічно проаналізувавши проблему, допоможуть Вам відновити конструктивний діалог з контрагентом, результатом якого буде відновлення Ваших прав.

У випадках, коли вирішити спір шляхом переговорів не вбачається можливим, наші юристи моделюють заздалегідь виграшну позицію в суді і надають послуги на всіх етапах судового процесу, починаючи з подачі позовної заяви або відзиву на неї до суду першої інстанції і закінчуючи захистом Ваших інтересів в апеляційному та касаційному порядку. Багаторічний досвід наших юристів, знання і вміння застосовувати тонкощі чинного законодавства, допоможуть виробити ту єдино правильну правову позицію, грамотна реалізація якої дозволить успішно завершити процес.

 • стягнення матеріального збитку, нанесеного фізичній особі неправомірними рішеннями, діями (залиття, підпалив і т.д.) або бездіяльністю третіх осіб;
 • стягнення матеріального збитку, нанесеного фізичній особі дорожньо-транспортною пригодою;
 • відшкодування моральної шкоди, завданої фізичній особі неправомірними рішеннями, діями або бездіяльністю третіх осіб;
 • возмещение морального ущерба, нанесенного физическому лицу неправомерными решениями, действиями или бездействием третьих лиц;
 • спори, що виникають при виконанні цивільно-правових договорів (купівлі-продажу, міни, позики, оренди, послуг і т.д.);
 • визнання цивільно-правового договору недійсним, дійсним; нікчемні угоди;
 • виділення частини з майна, що є у спільній сумісній власності;
 • визнання права власності на нерухоме майно, самочинно збудоване на земельній ділянці;
 • повернення банківських вкладів;
 • стягнення страхового відшкодування з несумлінного страховика;
 • спори, пов'язані зі спадщиною (оскарження заповітів, визнання заповітів недійсними, оскарження договорів довічного утримання тощо);
 • інші категорії справ за домовленістю.

На жаль, у спорах про стягнення грошових коштів далеко не завжди виграна в суді справа має наслідком повернення боржником сум заборгованості. У таких випадках фахівці юридичної компанії «Інком ЮРЕК», спираючись на досвід роботи з органами державної виконавчої служби, допоможуть реалізувати постанову суду в найкоротші терміни, в рамках стадії виконавчого провадження.

Також, ми можемо допомогти, просто надавши вичерпну усну або письмову детальну юридичну консультацію, підготувати позовну заяву, клопотання, протокол, претензію, угоду, договір чи інший процесуальний документ у випадках, коли Клієнт не потребує комплексного юридичного представництва.

У будь-якому випадку вибір завжди залишається за Вами ..

Юридическая помощь адвоката в Харькове: адвокат Харьков по уголовным делам.


 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.