.

Головна Практики Адміністративне право

Адміністративне право

Господарське право
Цивільне право
Адміністративне право
Корпоративне право
Сімейне право
Банкрутство
Податкове право
Нерухомість, земля, будівництво
Трудове право
Інтелектуальна власність
Ліцензування
Захист прав споживачів
Енергетика
Абонементне обслуговування

Адміністративне право - галузь права, що регулює з метою реалізації завдань і функцій держави суспільні відносини управлінського характеру, які складаються у сфері виконавчої і розпорядчої діяльності органів виконавчої влади, внутрішньоорганізаційної діяльності інших державних органів, а також у процесі здійснення громадськими організаціями, їхніми органами зовнішніх юридично владних повноважень.

Хочемо ми цього чи ні, але ми знаходимося в постійній взаємодії з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими особами, які через ухвалення певних рішень, актів регулюють суспільні відносини, створюють правове поле, в якому ці відносини будуть розвиватися.

Відомі випадки, коли прийняттям того чи іншого рішення, дією чи бездіяльністю суб'єктів владних повноважень порушувалися права суб'єктів приватного права – фізичних та юридичних осіб. Прикладами таких порушень можуть бути незаконне накладення штрафу, примусове звернення стягнення на майно, незаконний адміністративний арешт, відкликання раніше виданої ліцензії або дозволу тощо.

Фахівці юридичної компанії «Інком ЮРЕК» представляють інтереси фізичних і юридичних осіб в органах внутрішніх справ, прокуратури, державної автомобільної інспекції, державного архітектурно-будівельного контролю, охорони навколишнього природного середовища, охорони культурної спадщини, органах СЕС, МНС, державного нагляду за охороною праці, інших органах державного контролю та нагляду, а також у судах всіх інстанцій по спорах з вищевказаними органами та їх посадовими особами.

Також, ми можемо допомогти, просто надавши вичерпну усну або детальну письмову юридичну консультацію, підготувати позовну заяву, клопотання, протокол, претензію, скаргу чи інший процесуальний документ у випадках, коли Клієнт не потребує комплексного юридичного представництва.

У будь-якому випадку вибір завжди залишається за Вами ..

Адвокатские услуги, услуги коллегии адвокатов - это ключ к успешному ведению дел.

 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.