.

Головна

Вітаємо в Інком ЮРЕК

Юридична компанія «Інком ЮРЕК» заснована в Харкові в 2009 році. Є молодою, цілеспрямованою юридичною компанією, що динамічно розвивається та надає повний спектр юридичних послуг.

Юридична компанія «Інком ЮРЕК» прагне відповідати найвищим українським та міжнародним стандартам якості надання юридичних послуг. Саме тому юристи нашої компанії, будучи фахівцями в своїх галузях права, не перестають удосконалюватися як у професійному плані, так і в особистісному.

Головною метою юридичної компанії «Інком ЮРЕК» є надання юридичних послуг на якісно новому рівні, який дозволяє нашій компанії відповідати найвищим вимогам наших Клієнтів, а нашим юристам вирішувати найскладніші завдання в найбільш стислі терміни. При цьому якість наданих юридичних послуг завжди залишається для нас понад усе.

Юридична компанія «Інком ЮРЕК» спочатку створювалася як компанія, що надає комплексне юридичне обслуговування в сфері телекомунікацій, а саме: юридичні послуги операторам мобільного зв'язку, CDMA-операторам, Інтернет-провайдерам. Але зростаючий інтерес до нашої компанії дозволив нам розширити спектр юридичних послуг послуг, що їх надає Інком ЮРЕК, основний фокус компанії при цьому залишивши на комплексному юридичному обслуговуванні сфери телекомунікацій.

На сьогоднішній день юридична компанія «Інком ЮРЕК» надає своїм клієнтам повний спектр юридичних послуг, серед яких практики в сфері цивільного права, господарського права, адміністративного права, корпоративного права, трудового права. Останнім часом особливо актуальними для нашої компанії стали практики у сфері податкового права та права інтелектуальної власності. Початок виходу з кризи ринку нерухомості відновило інтерес наших Клієнтів до юридичних послуг у сфері будівництва та нерухомості, приватизації та оренди державного та комунального майна, актуалізувалися практики в сфері банківського та страхового права.

Одним з основних видів послуг, що надаються юридичною компанією «Інком ЮРЕК», є абонементне юридичне обслуговування, тобто надання Клієнту повного спектру юридичних послуг, комплексний супровід бізнесу Клієнта по усіх напрямках діяльності. Таким чином, наші фахівці у галузях права, відповідних напрямах діяльності Клієнта, закріплюються за ним, перебувають у постійній взаємодії з Клієнтом, супроводжуючи його на ділових переговорах, що потребують оперативного юридичного консультування, надаючи правову експертизу контрактів, захист інтересів Клієнта тоді, коли це йому необхідно.

У наших співробітників немає встановленого, чітко регламентованого графіка роботи, обмеженого часовими рамками робочого дня, так як він визначається виключно потребою наших Клієнтів в юридичній консультації, правовій допомозі.

Сподіваємося юридичні послуги, що їх надає юридична компанія «Інком ЮРЕК», допоможуть і Вам досягти значних успіхів у бізнесі, високого економічного ефекту від провадження господарської діяльності, або просто допоможуть вирішити певні життєві ситуації або проблеми.

Юридическая помощь адвоката в Харькове: адвокат Харьков по уголовным делам.

 

Новини права

25.05.2020

Відновлення прийому Клієнтів в офісі компанії

Незважаючи на те, що ЮК «Інком ЮРЕК» не зупиняла роботу на час карантину і продовжувала виконувати всі зобов'язання перед своїми Клієнтами в повному обсязі, черговий етап «пом’якшення» карантину дозволяє нам знову приймати відвідувачів в нашому офісі.

Тому з радістю повідомляємо про відновлення прийому Клієнтів в офісі компанії по усіх напрямах діяльності ЮК «Інком ЮРЕК»!

Детальніше

Статті

24.03.2020

Коронавірус як привід для бездіяльності

Мені одному здається, що багато підприємців вже занадто близько до серця сприйняли ситуацію з самі знаєте яким вірусом, і з зайвим завзяттям кинулися виконувати «антикризові заходи»?

Коли, наприклад, вже на другий день введення карантину деякі з них почали розсилати своїм контрагентам листи з проханнями знижок і відстрочок оплати, вимогами орендних «канікул», почали відправляти працівників у відпустку за свій рахунок або навіть звільняти, а також стали сходити з розуму іншим подібним чином ...

Детальніше

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.