.

Головна Практики Корпоративне право Купівля-продаж корпоративних прав

Купівля-продаж корпоративних прав

Господарське право
Цивільне право
Адміністративне право
Корпоративне право
Сімейне право
Банкрутство
Податкове право
Нерухомість, земля, будівництво
Трудове право
Інтелектуальна власність
Ліцензування
Захист прав споживачів
Енергетика
Абонементне обслуговування

Корпоративні права - права особи, частка якої визначається у статутному капіталі господарського товариства, що включають правомочність на участь цієї особи в управлінні господарським товариством, отримання певної частки прибутку (дивідендів) цього товариства та активів у разі ліквідації останнього відповідно до закону, а також інші правомочності , передбачені законом та статутними документами.

Перед тим, як здійснити операцію з купівлі або продажу корпоративних прав, необхідно переконатися у відповідності прав, що є предметом угоди, заявленим контрагентом параметрами - прибутковості, ліквідності тощо. Для цього проводиться цілий комплекс заходів - маркетингових досліджень, бухгалтерського та податкового аудиту, юридичного аудиту тощо, перелік яких залежить від виду та масштабу угоди. Все це робиться з метою перевірки прозорості активів, відсутності так званих «підводних каменів», здатних у подальшому заподіяти матеріальну шкоду сторонам угоди.

Фахівці юридичної компанії «Інком ЮРЕК» проведуть правовий аналіз корпоративних прав (Legal Due diligence), що є предметом договору купівлі-продажу, підготують всі необхідні для оформлення угоди документи і нададуть повний юридичний супровід даної процедури для того, щоб не допустити порушення Ваших інтересів.

Юридическая помощь по правовым вопросам: юридические услуги Харьков, юридическая консультация адвоката.

 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.