.

Головна Практики Корпоративне право Реєстрація фізичної особи - підприємця

Реєстрація фізичної особи - підприємця (ФОП)

Господарське право
Цивільне право
Адміністративне право
Корпоративне право
Сімейне право
Банкрутство
Податкове право
Нерухомість, земля, будівництво
Трудове право
Інтелектуальна власність
Ліцензування
Захист прав споживачів
Енергетика
Абонементне обслуговування

Дана послуга включає в себе підготовку необхідного для реєстрації пакета документів, державну реєстрацію фізичної особи - підприємця в органах державної реєстрації, органах статистики.

Наші фахівці допоможуть Вам у виборі найбільш придатної для Вашої діяльності податкової системи і проведуть постановку на податковий облік в Державній податковій інспекції, а також постановку на облік у Пенсійному фонді України та, в разі наявності у фізичної особи - підприємця найманих співробітників, у фондах соціального страхування.

Юридична компанія «Інком ЮРЕК» надає своїм Клієнтам повний спектр юридичних послуг, тому юристи готують ескізи печаток і штампів, отримують дозвіл на їх виготовлення в органах внутрішніх справ, а фахівці штемпельно-граверної майстерні виготовляють їх з урахуванням Ваших побажань. Таким чином, разом з пакетом документів, Ви отримуєте всі необхідні печатки та штампи.

Фахівці з реєстрації допоможуть Вам з вибором банку, підбором оптимального пакету послуг по розрахунковому рахунку, підготують усі необхідні документи для його відкриття і супроводжуватимуть всі, пов'язані з оформленням розрахункового рахунку операції в банківській установі.

Клієнту не потрібно звертатися до різних юристів у процесі державної реєстрації фізичної особи - підприємця. Весь процес від початку і до кінця контролює один юрист, а Клієнт отримує готовий комплект документів, необхідний йому для початку роботи.

При бажанні Ви можете замовити не повний комплекс послуг, а часткову реєстрацію, наприклад, без відкриття розрахункового рахунку або без виготовлення печатки. Вибір завжди залишається за Клієнтом ..

Юридическая помощь адвоката в Харькове: адвокат Харьков по уголовным делам.


 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.