.

Ліквідація

Господарське право
Цивільне право
Адміністративне право
Корпоративне право
Сімейне право
Банкрутство
Податкове право
Нерухомість, земля, будівництво
Трудове право
Інтелектуальна власність
Ліцензування
Захист прав споживачів
Енергетика
Абонементне обслуговування

Юридична особа припиняється в результаті передання всього свого майна, прав та обов'язків іншим юридичним особам – правонаступникам у результаті злиття, приєднання, поділу, перетворення (реорганізації) або в результаті ліквідації за рішенням, прийнятим засновниками юридичної особи або уповноваженим ними органом, за рішенням суду або за рішенням органу державної влади, прийнятому у випадках, передбачених законом.

У даному розділі розглядаються випадки ліквідації юридичних осіб за рішенням, прийнятим засновниками юридичної особи або уповноваженим ними органом, оскільки інші випадки ліквідації розглядаються в розділі БАНКРУТСТВО. Цей спосіб ліквідації застосовується у випадках, коли підприємство не має заборгованостей перед Пенсійним фондом, податковою адміністрацією та іншими державними фондами, а засновники добровільно ініціювали процедуру його ліквідації, шляхом прийняття відповідного рішення.

Юридична компанія «Інком ЮРЕК» має досвід ліквідації юридичних осіб різних організаційно-правових форм. Наші юристи проконсультують Вас з даного питання, підготують всю необхідну для ліквідації бізнесу документацію (рішення засновників про ліквідацію, акт ліквідаційної комісії, ліквідаційний баланс тощо), проведуть публікацію інформації щодо ліквідаційної процедури в друкованих ЗМІ.

Ми закриваємо рахунки в банку, знімаємо підприємство з обліку в Державній податковій інспекції, Пенсійному фонді, фондах соціального страхування, здаємо печатки і штампи до органів внутрішніх справ, а документацію юридичної особи – до архіву.

Юридична особа вважається ліквідованою з дня внесення державним реєстратором відповідного запису до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.