.


Принципи

Історія
Досвід
Мета
Принципи
Логотип

Здійснюючи свою діяльність, юридична компанія «Інком ЮРЕК» дотримується певних принципів і корпоративних правил, що дозволяє нашим співробітникам знаходити рішення в найскладніших ситуаціях, а нашим Клієнтам правильно розуміти пріоритети нашої компанії.

Якість понад усе

Надання правової допомоги є тим видом діяльності, в якому помилка юриста може дуже дорого коштувати. Тому помилки є неприпустимими.. Юрист повинен чітко розуміти, що він робить, для чого він це робить, який ефект очікувати від його дій. Беручи до уваги необхідність оперативного вирішення поставлених завдань, не можна поступатися якістю їх вирішення. Якість понад усе.

Оперативність

Принцип, тісно пов'язаний з першим принципом роботи нашої компанії. Здавалося б, зв'язок між цими двома принципами зворотній – чим швидше виконуєш завдання, тим менш якісним є його виконання. У юридичній компанії «Інком ЮРЕК» ми прагнемо до того, щоб робота, виконана навіть у найбільш стислі терміни, відповідала жорстким вимогам Клієнта й високим міжнародним стандартам якості надання юридичних послуг.

Індивідуальний підхід до Клієнта

Новий Клієнт – це завжди нові завдання, нові питання, нові умови роботи. Ідентичних справ не буває.. Тому, спираючись на теоретичні знання, а також враховуючи накопичений практичний досвід, співпрацю з новим Клієнтом ми завжди вибудовуємо «з нуля», беручи до уваги пріоритети, побажання, а також бачення питання і думку кожного Клієнта.

Прогнозування результату

Ми керуємося принципом «ніколи не обіцяй те, чого не зможеш виконати». Таким чином, після ознайомлення з питанням Клієнта, наші юристи описують йому всі сильні і слабкі сторони виробленої ними позиції з даної проблеми, і реально оцінюють шанси на позитивне її вирішення. У разі неможливості досягти результату, бажаного Замовником, наші фахівці пропонують компромісні варіанти вирішення питання, ніколи не обіцяючи того, що в силу певних причин не може бути зроблено.

Істотне у дрібницях

Аналізуючи справи, що знаходилися у провадженні нашої компанії, ми помітили, що звертаючи увагу на найдрібніші деталі питання, нам вдавалося досягти найвищих результатів. Так сформувався ще один важливий принцип роботи юридичної компанії «Інком ЮРЕК», який наші фахівці постійно враховують у своїй діяльності.

Постійний розвиток

Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому. У постійному розвитку ми вбачаємо одну з найважливіших умов досягнення лідируючих позицій на ринку. Ми постійно спостерігаємо за новітніми тенденціями у наданні юридичних послуг, стежимо за досвідом провідних українських та європейських юридичних компаній, намагаємося постійно впроваджувати інновації у своїй діяльності. Наші фахівці постійно стежать за найменшими змінами в діловому житті суспільства: в юриспруденції, політиці, економіці, і оперативно реагують на них, вибудовуючи свою діяльність з урахуванням цих змін, тому що тільки таким чином, перебуваючи в постійному русі та розвитку, досягається високий професійний рівень компанії.

Прозорість

Переоцінити важливість даного принципу досить складно. Нашим Клієнтам зручно, коли їх інформують про хід вирішення питання, про позитивні або негативні його сторони, про те, на якому етапі знаходиться його вирішення.

Конфіденційність

Інтереси Клієнтів для нас понад усе. Ми суворо дотримуємося норм професійної поведінки та ділової етики. Наші Клієнти завжди впевнені в тому, що їхня проблема залишиться виключно між ними та їх юристом, а також в безпеці наданої нам інформації.

Юридическая помощь адвоката в Харькове: адвокат Харьков по уголовным делам.


 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.