.


Досвід

Історія
Досвід
Мета
Принципи
Логотип

Спочатку спеціалізацією юридичної компанії «Інком ЮРЕК» було комплексне юридичне обслуговування компаній, що займаються наданням телекомунікаційних послуг. Багато фахівців прийшли в нашу компанію саме з цієї галузі і, відповідно, володіють значними теоретичними знаннями і практичним досвідом в галузях права, які застосовуються в телекомунікаційній сфері. Це і претензійно-позовна робота, і операції з нерухомістю всіх форм власності; робота з санітарним законодавством, діяльність у сфері земельного, будівельного права; діяльність, пов'язана з пожежною безпекою, охороною праці тощо.

Ринок диктував свої умови і правила, Клієнти зверталися до нас з питаннями, що стосуються не лише господарського, цивільного, адміністративного, податкового права, але і корпоративного, трудового, сімейного права, права інтелектуальної власності, захисту прав споживачів. Так утворилися практики у цих галузях, з метою формування базису, необхідного для комплексного юридичного супроводу наших Клієнтів по кожному з напрямів їх діяльності.

На сьогоднішній день юридична компанія «Інком ЮРЕК» володіє досвідом у багатьох галузях права і може запропонувати своїм Клієнтам повний спектр юридичних послуг для забезпечення розвитку їх бізнесу та його комплексного супроводу. А наші Клієнти, у свою чергу, зацікавлені у співпраці з нашою компанією, оскільки їм зручно взаємодіяти з усіх питань лише з однією компанією, не витрачаючи час на пошуки юристів в тій чи іншій галузі права. Це сприяє виконанню поставлених перед нами завдань в максимально стислі терміни.

Юридическая помощь адвоката в Харькове: адвокат Харьков по уголовным делам.


 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.