.


Історія

Історія
Досвід
Мета
Принципи
Логотип

Юридична компанія «Інком ЮРЕК» заснована в Харкові в 2009 році юристами, які до цього здійснювали комплексне юридичне обслуговування телекомунікаційної галузі. Є молодою, цілеспрямованою юридичною компанією, що динамічно розвивається та надає повний спектр юридичних послуг.

Юридична компанія «Інком ЮРЕК» спочатку створювалася як компанія, що спеціалізується на комплексному юридичному обслуговуванні телекомунікаційної сфери, а саме на наданні юридичних послуг операторам мобільного зв'язку, CDMA-операторам, Інтернет-провайдерам. Але зростаючий інтерес до нашої компанії дозволив нам розширити спектр надаваних юридичних послуг, основний фокус компанії при цьому залишивши на комплексному юридичному обслуговуванні сфери телекомунікацій.

У процесі розвитку компанії і у зв'язку із зростанням клієнтської бази, розширенням спектру завдань, які ставили перед юристами Інком ЮРЕК наші Клієнти, кількість персоналу постійно збільшувалася і на даний момент фахівці юридичної компанії «Інком ЮРЕК» надають юридичні послуги в галузі господарського, цивільного, адміністративного , корпоративного, сімейного права. Користуються попитом юридичні консультації в сфері будівництва та нерухомості, операцій з державним і комунальним майном, а практики в сфері земельного, банківського, страхового права стають все більш актуальними у зв'язку з виходом із стагнації, викликаної економічною кризою.

Офіс юридичної компанії «Інком ЮРЕК» розташований в діловому і юридичному центрі міста Харків, у безпосередній близькості до важливих державних органів та органів місцевого самоврядування, з метою забезпечення нашим Клієнтам комфортних умов під час співпраці з нами, а також для максимально оперативного вирішення питань.

Пропонуємо Вам ознайомитися з юридичними послугами, що їх надає наша компанія. Впевнені, наші фахівці допоможуть Вам у пошуку варіантів вирішення проблеми або повністю візьмуть на себе її комплексне вирішення, залишивши Вам лише функцію отримання готового результату.

Юридическая помощь адвоката в Харькове: адвокат Харьков по уголовным делам.


 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.