.

Головна Практики Інтелектуальна власність Присвоение штрих-кода товару

Штрих-коди товарів | Кому і навіщо потрібні штрих коди?

Сфера виробництва і торгівлі в сучасних умовах потребує максимальної автоматизації. Це пов'язано з низкою факторів, серед яких: економія часу і ресурсів, зниження рівня помилок та інші фактори. Так, наприклад, в супермаркетах, та й в звичайних магазинах, на касах вже ніхто не вводить найменування товарних позицій власноруч. Для цього існує спеціальний ідентифікатор товару, який властивий виключно даному товару та вирізняє його серед інших. Маркування товарів є однією з обов'язкових умов виходу тієї чи іншої товарної позиції на ринок. Штрих-коди товарів– це не просто нове віяння чи данина моді, це невід'ємна складова упаковки практично будь-якої продукції. Штриховий код являє собою послідовність штрихів і проміжків певного розміру, за допомогою яких кодуються цифри, букви та інші символи. Закодовану в штриховому коді інформацію можна автоматично зчитати за допомогою спеціальних пристроїв – сканерів штрихового коду. Кожному постачальнику або виробнику продукції відомо про необхідність маркувати товари, оскільки наявність штрих-коду є обов'язковою вимогою всіх мереж супермаркетів. Штриховий код – це свого роду ідентифікатор товару, який робить товар даного виробника унікальним. У всьому світі штрихове кодування здійснюють за єдиною системою стандартів, якої є система GS1. «Бізнес легше, коли ви говорите однією мовою з Вашими клієнтами, постачальниками і партнерами», – даний вислівв повній мірі характеризує принцип, за яким працює система GS1, і саме тому він є одним з гасел міжнародної організації стандартизації GS1. Штрихове кодування, по суті, мова, зрозуміла всім учасникам процесу товарообігу. Завдяки йому за декілька секунд можна отримати всю інформацію про продукцію, яка зашифрована в штриховому коді. Таким чином, цілком природно, що будь-яка нова продукція, перш ніж потрапити на ринок, проходить таку процедуру, як отримання штрих-коду.

Послуги з присвоєння (отримання) штрих-коду товару | Маркувати товари

Юридична компанія «Інком ЮРЕК» надає юридичні послуги з присвоєння (отримання) штрих-коду на товар в Харкові і Харківській області, а також дистанційно по всій Україні. Юристи нашої компанії допоможуть Вам присвоїти штрих-код товару, стати членом системи GS1 Україна. ЮК «Інком ЮРЕК» може «під ключ» підготувати необхідний пакет документів для присвоєння штрих-кодів, заповнити всі форми та подати заявки, а також сплатити членські внески, що зробить Вас повноправним членом GS1 Україна. Маркування товарів для Вас виявиться зовсім простим і непомітним завданням, яке передує випуску Вашої продукції. Через те, що для українського ринку присвоєння штрих-кодів товарам є досить новою вимогою сучасного світу, не всі знають, навіщо потрібні штрих-коди та як отримати штрих-код товару. Отримати штрих код на продукцію, на перший погляд, здається досить складним завданням, яке вимагає багато зусиль, часу і фінансових витрат. Це пов'язано з тим, що небагато компаній працюють безпосередньо з GS1 Україна, що, у свою чергу, призводить до збільшення витрат. ЮК «Інком ЮРЕК» всі необхідні документидля присвоєння штрих-коду на товарнадає безпосередньо в асоціацію, що дозволяє скоротити як витрати Клієнтів, так і заощадити їхній час. ЮК «Інком ЮРЕК» при наданні послуги не обмежується територією Харкова та Харківської області, для наших фахівців не складе труднощів отримати штрих код на продукцію по всій Україні. Клієнти з різних міст можуть замовити послугу дистанційно, надіславши нам необхідну інформацію про товар. Під час консультації юристи нашої компанії нададуть вичерпну інформацію як про власне штрих-коди, так і про процедуру їх отримання. Після надання базової інформації про Ваші товарні позиції, Ви зможете бути впевнені, що тиждень потому, Ви отримаєте свідоцтва про присвоєння штрих-коду Вашим товарам.

Процедура присвоєння штрих-кодів товару | Документи для присвоєння штрих-коду товару

Перш ніж приступити до процедури присвоєння штрих-кодів товарам, необхідно зареєструватися суб'єктом господарювання – юридичною особою або фізичною особою - підприємцем. Отримати штрих код в Україні без реєстрації суб'єктом підприємницької діяльності не виявляється можливим. Процедура присвоєння штрих-кодів товару передбачає наступні етапи: • укладення типового договору про асоційоване членство в асоціації та участі у всесвітній системі товарної нумерації GS1; • подання реєстраційної картки учасника; • укладення додаткових угод до договору (про оплату членських внесків, про порядок обміну інформацією); • сплата членських внесків; • подання заявки на присвоєння номера GS1. Всі перераховані вище етапи юристи нашої компанії зможуть виконати в найкоротші строки, позбавивши Вас тим самим необхідності заповнення численних бланків та форм. Для того, щоб реєстрація штрих-кодів пройшла успішно, потрібні наступні документи: • копія виписки з Єдиного державного реєстру про реєстрацію юридичної особи або фізичної особи - підприємця; • копія довідки (відомостей) з органів статистики; • основні дані підприємства (фізичної особи - підприємця), такі як найменування, юридична та поштова адреса, контактний телефон. Для того, щоб отримати штрих код в Україні, необхідно скласти докладний опис кожної одиниці продукції, який дозволить її ідентифікувати. Для цього нашим юристам необхідно повідомити найменування товару (назву, торгову марку і т.д.); нормативно-технічний документ (ГОСТ, ТУ та ін.); вид і матеріал упаковки, кількість, масу товарів в упаковці, колір упаковки, зовнішній вигляд, призначення, споживчі характеристики та інші дані, які ідентифікують Вашу продукцію. Процедура присвоєння штрих-кодів товару завершується тим, що Ви отримуєте: • примірник договору про асоційоване членство та участь у всесвітній системі товарної нумерації GS1; • примірник додаткових угод до договору; • свідоцтво про присвоєння префіксу GS1 у всесвітній системі GS1; • свідоцтво про присвоєння глобального номера розміщення у всесвітній системі GS1; • свідоцтво про присвоєння товарній позиції ідентифікаційного номера у всесвітній системі GS1. Необхідно враховувати, що присвоєння штрих-кодів товару відбувається для кожної товарної позиції окремо і вимагає подання різних заявок. Після того, як штриховий код отриманий, Ви можете маркувати товар самостійно або скористатися послугами дизайнера.

Послуги з отримання штрих-кодів | Вартість (ціна) і строки отримання штрих-кодів

У більшості випадків, строк присвоєння штрих-кодів товару займає від десяти до чотирнадцяти робочих днів в залежності від кількості товарних позицій, складності їх ідентифікації, суб'єкта господарювання та низки інших факторів. В окремих випадках, цей строк може як збільшуватися, так і скорочуватися за бажанням Клієнта. Для того, щоб замовити послугу, дізнатися, яка на сьогоднішній день вартість (ціна) юридичних послуг з отримання (присвоєння) штрих-кодів на товар в Харкові і Харківській області, а також супроводу інших подібних процедур, пов'язаних з набуттям членства в асоціації GS1, звертайтеся до нашої компанії за телефонами: (057) 751 43 16, (093) 324 29 63.
 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.