.

Головна Новини права Юристи ЮК «Інком ЮРЕК» захистили інтереси Клієнта в спорі на суму більше 2 мільйонів гривень

Новини права

10.06.2014

Юристи ЮК «Інком ЮРЕК» захистили інтереси Клієнта в спорі на суму більше 2 мільйонів гривень

Юристи компанії виграли черговий судовий процес за позовом банку до поручителя боржника (Клієнт компанії) про стягнення заборгованості за кредитним договором.

Суть спору полягала у твердженні позивача про те, що боржник не виконує взяті на себе зобов'язання за кредитним договором, не погашає суму кредиту і не виплачує відсотки за договором. Загальна сума позову склала понад 6 мільйонів гривень. Юристи компанії, надавши беззаперечні докази належного виконання зобов'язань відповідачем, довели безпідставність і необґрунтованість позовних вимог банку. В результаті виконаної роботи позовні вимоги банку були зменшені, а один з відповідачів – Клієнт ЮК «Інком ЮРЕК» – був виведений зі справи, як неналежний відповідач.

Юридична компанія «Інком ЮРЕК» закликає всіх активно відстоювати свої законні права та інтереси у випадках їх порушення з боку кредиторів, зокрема банків та інших фінансових установ. Юристи компанії надають повний спектр послуг по захисту інтересів фізичних та юридичних осіб, як у судовому, так і досудовому порядку.

Усі новини

 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.