.

Головна Новини права Акція! Змінити види діяльності (КВЕДи) в Харкові та Харківському районі для ФОП, ТОВ, ПП з отриманням витягу з єдиного державного реєстру та заміною статистичної довідки до кінця осені коштує 300 гривень!

Новини права

Акція! Змінити види діяльності (КВЕДи) в Харкові та Харківському районі для ФОП, ТОВ, ПП з отриманням витягу з єдиного державного реєстру та заміною статистичної довідки до кінця осені коштує 300 гривень!

Для початку варто сказати про загальні положення, що регулюють дану процедуру і визначитися, чи потрібно взагалі проходити зміну видів діяльності (КВЕДів).

Зміна видів діяльності (КВЕДів)

Відповідно до пункту 1 наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11 жовтня 2010 року N 457 «Про затвердження та скасування національних класифікаторів» 01 січня 2012 року набрав чинності національний класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» (далі - ДК 009:2010).

З метою поступового переходу до ДК 009:2010 протягом 2012 року разом з цим класифікатором діятиме національний класифікатор України ДК 009:2005 «Класифікація видів економічної діяльності». Згідно з положеннями вищевказаного наказу, ДК 009:2005 «Класифікація видів економічної діяльності» з 31 грудня 2012 року втрачає чинність.

Згідно з листом Державної реєстраційної служби № 84/21-12-7.2 від 27.04.2012 року для приведення кодів видів діяльності у відповідність до ДК 009:2010 фізичним особам - підприємцям та представникам юридичних осіб необхідно звертатися до державних реєстраторів з наступними документами:

для фізичних осіб – підприємців: реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, які містяться в ЄДР (форма № 11);
для юридичних осіб: реєстраційна картка на внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в ЄДР (форма № 4) – у разі зміни видів економічної діяльності видами економічної діяльності з їх переліку, зазначеними в установчих документах юридичної особи; реєстраційна картка на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи (форма № 3) та пакет документів відповідно до вимог статті 29 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» – у випадку необхідності внесення змін до установчих документів юридичної особи у зв'язку із змінами видів економічної діяльності.

Отже, доки суб'єкт не подасть державному реєстратору документи для переходу до КВЕД-2010 у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців будуть міститися відомості згідно КВЕД-2005.

Таким чином, юридичні особи та фізичні особи – підприємці зобов'язані змінити види діяльності (КВЕДи) Харків до кінця 2012 року. Більш того, юридичні особи, а також ті фізичні особи – підприємці, які перебувають на обліку в Харківському обласному управлінні статистики України та, відповідно, мають довідку про взяття на облік з кодами видів діяльності, також зобов'язані змінити види діяльності (Харків) і в «статистиці» отримати нову довідку.

На жаль, на сьогоднішній день, державні реєстратори завантажені настільки, що для зміни видів діяльності доводитися проводити по кілька годин у черзі, а іноді – займати чергу вже на наступний день.

Тільки до кінця осені діє спеціальна пропозиція – зміна видів діяльності (КВЕДів) у Харкові та Харківському районі для ФОП, ТОВ, ПП з отриманням витягу з єдиного державного реєстру та заміною статистичної довідки – коштує 300 гривень, з урахуванням всього розміру державного мита на їх оформлення! Для того, щоб зробити замовлення, пропонуємо звернутися за телефонами, вказаними на сайті або задати питання нашим фахівцям за допомогою електронної пошти

Адвокат Харьков, профессиональные услуги адвоката - это ключ к успешному ведению дел.

Все новости

 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.