.

Головна Новини права Акція! Отримати витяг в Харкові

Новини права

07.09.2012

Акція! Отримати витяг в Харкові, отримати виписку в Харкові, отримати довідку в Харкові з Єдиного державного реєстру до кінця року можливо всього за 150 гривень!

Для початку варто сказати про загальні положення, що регулюють отримання того чи іншого документа.

Отримання витяга в Харкові

Відповідно до Положення щодо затвердження деяких нормативно-правових актів про надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, затвердженим Наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 20 жовтня 2005 року № 97, витяг – це документ, який містить відомості про юридичних осіб або фізичних осіб - підприємців за критеріями пошуку, зазначеним у відповідному запиті. Витяг оформлюється на бланку суворої звітності, який має облікову серію і номер.

Витяг (Харків) містить такі відомості: дані про запитувача, які зверталися до державного реєстратора про надання відомостей з Єдиного державного реєстру про юридичну особу та фізичну особу – підприємця.

Про юридичну особу: дані про постановку на облік (зняття з обліку); серія та номер свідоцтва про державну реєстрацію; місце проведення державної реєстрації; форма власності юридичної особи; вищий орган управління; розмір внеску до статутного капіталу юридичної особи; дата закінчення формування статутного капіталу юридичної особи; керівник юридичної особи; орган, до сфери управління якого належить юридична особа державної форми власності чи юридична особа, в статутному фонді якого частка держави становить не менше 25 відсотків; засновники юридичної особи; відомості про осіб, які мають право вчиняти юридичні дії від імені юридичної особи без довіреності; відокремлені підрозділи юридичної особи; основні види діяльності; стан юридичної особи; статус відомостей про юридичну особу; телефон для зв'язку;

Про фізичну особу – підприємця: дані про постановку на облік (зняття з обліку); серія та номер свідоцтва про державну реєстрацію; місце проведення державної реєстрації; дані про управителя майна фізичної особи - підприємця; відомості про осіб, які мають право вчиняти юридичні дії від імені фізичної особи - підприємця без довіреності; основні види діяльності; стан фізичної особи - підприємця; телефон для зв'язку.

Згідно п. 1 Наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва № 99 від 20 жовтня 2005 року «Про розмір та порядок внесення плати, яка проводиться за отримання витягу та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» за отримання витяга (Харків) з Реєстру справляється плата в розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51 грн.). За кожен аркуш інформації на бланку встановленого зразка справляється плата у розмірі 20 відсотків одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян (3,40 грн.).

Для того, щоб отримати витяг (Харків) з Єдиного державного реєстру запитувач має право звернутися із запитом до державного реєстратора незалежно від місцезнаходження або місця проживання запитувача. Запит подається особисто засновниками (учасниками) юридичної особи, фізичною особою або уповноваженим ними органом чи особою. Державному реєстратору пред'являються паспорт та документ, що засвідчує повноваження. Разом із запитом подається копія квитанції, виданої банком, або копія платіжного доручення з відміткою банку про сплату коштів за отримання відомостей з Єдиного державного реєстру. Плата за видачу витягу з Єдиного державного реєстру включає в себе плату за опрацювання критеріїв пошуку за запитом та плату за його формування.

При зверненні для отримання витягу державний реєстратор опрацьовує протягом двох робочих днів запит у залежності від критеріїв запиту, визначає вартість витягу в залежності від розміру інформації, яка має міститися в ньому, і видає запитувача довідку про вартість витягу.

Витяг (Харків) надається протягом робочого дня після надання документа, що підтверджує внесення плати за формування витяг з Єдиного державного реєстру.

Отримання виписки в Харкові

Відповідно до Положення щодо затвердження деяких нормативно-правових актів про надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, затвердженим Наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 20 жовтня 2005 року № 97, виписка - це документ, який містить відомості про юридичну особу або фізичну особу - підприємця, яка подала запит про її видачу. Виписка оформлюється на бланку суворої звітності, який має облікову серію і номер.

Виписка не надається юридичній особі у разі наявності в Єдиному державному реєстрі запису про: відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням; відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу.

Виписка (Харків) містить такі відомості: найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - підприємця; ідентифікаційний код юридичної особи або ідентифікаційний номер фізичної особи - платника податків; форма власності юридичної особи; місцезнаходження юридичної особи або місце проживання фізичної особи - підприємця; прізвища , імена, по батькові осіб, які мають право вчиняти юридичні дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори, їх ідентифікаційні номери фізичних осіб - платників податків; наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи або фізичної особи - підприємця; наявність даних про перебування юридичної особи в процесі припинення або перебування фізичної особи - підприємця в процесі припинення підприємницької діяльності; дата та номер запису в єдиному державному реєстрі; дата видачі виписки.

За одержання виписки (Харків) з Реєстру справляється плата в розмірі одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян (17 грн.).

Для того, щоб отримати виписку (Харків) з Єдиного державного реєстру запитувач має право звернутися із запитом до державного реєстратора за місцезнаходженням або місцем проживання запитувача. Запит подається особисто засновниками (учасниками) юридичної особи, фізичною особою - підприємцем або уповноваженим ними органом чи особою. Державному реєстратору пред'являються паспорт та документ, що засвідчує повноваження. Разом із запитом подається копія квитанції, виданої банком, або копія платіжного доручення з відміткою банку про сплату коштів за отримання відомостей з Єдиного державного реєстру.

Отримання довідки в Харкові

Відповідно до Положення щодо затвердження деяких нормативно-правових актів про надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, затвердженим Наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва від 20 жовтня 2005 року № 97, довідка - це документ, який містить відомості про наявність або відсутність в Єдиному державному реєстрі інформації про реєстраційні дії щодо юридичних осіб або фізичних осіб - підприємців за критеріями пошуку, зазначеним у відповідному запиті. Довідка оформлюється на бланку суворої звітності, який має облікову серію і номер.

Довідка (Харків) містить такі відомості: ідентифікаційний код юридичної особи; найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - підприємця; реєстраційну дію; дата проведення реєстраційної дії, номер запису або слова "запис відсутній"; місце проведення реєстраційної дії (найменування виконавчого комітету міської ради міста обласного значення або у районній, районній у містах Києві та Севастополі державній адміністрації); прізвище, ім'я, по батькові посадової особи, що внесла запис про реєстраційну дію. Довідка надається протягом п'яти робочих днів з дня надходження запиту.

Згідно п. 1 Наказу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва № 99 від 20 жовтня 2005 року «Про розмір та порядок внесення плати, яка проводиться за отримання витягу та довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» за отримання довідки (Харків) з реєстру справляється плата в розмірі одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян (17 грн.). За кожен аркуш інформації на бланку встановленого зразка справляється плата у розмірі 20 відсотків одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян (3,40 грн.).

Для того, щоб отримати довідку (Харків) з Єдиного державного реєстру запитувач має право звернутися із запитом до державного реєстратора незалежно від місцезнаходження або місця проживання запитувача. Запит подається особисто засновниками (учасниками) юридичної особи, фізичною особою або уповноваженим ними органом чи особою. Державному реєстратору пред'являються паспорт та документ, що засвідчує повноваження. Разом із запитом подається копія квитанції, виданої банком, або копія платіжного доручення з відміткою банку про сплату коштів за отримання відомостей з Єдиного державного реєстру. Плата за видачу довідки з Єдиного державного реєстру включає в себе плату за опрацювання критеріїв пошуку за запитом та плату за його формування.

Довідка надається протягом п'яти робочих днів з дня надходження запиту.

Тільки до кінця осені діє спеціальна пропозиція - оформлення витягів, виписок та довідок з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців коштує 150 гривень з урахуванням державного мита на їх оформлення! Для того, щоб зробити замовлення, пропонуємо звернутися за телефонами, вказаними на сайті або задати запитання нашим фахівцям за допомогою електронної пошти.

Адвокат Харьков, профессиональные услуги адвоката - это ключ к успешному ведению дел.

Все новости

 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.