.

Головна Новини права Ухвалено зміни до Податкового кодексу України

Новини права

24.09.2011

Ухвалено зміни до Податкового кодексу України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності. Зміни до спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

Сьогодні Верховна Рада Україна 264 голосами прийняла Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності».

У Законі виділено чотири групи підприємців, які зможуть працювати на спрощеній системі оподаткування,обліку та звітності.

У першу групу спрощена система оподаткування, обліку та звітності виділяє дрібних підприємців, розмір доходу яких не перевищує 150 тис. грн. і які не мають найманих працівників. Такі підприємці будуть платити від 10 до 100 грн. на місяць єдиного податку (1-10% від розміру мінімальної заробітної плати), займаються торгівлею на ринках та наданням побутових послуг.

У другу групу спрощена система оподаткування, обліку та звітності виділяє підприємців, розмір доходу яких не перевищує 1 млн. грн., а кількість найманих працівників не перевищує 10 осіб. Для таких підприємців сплата єдиного податку визначена на рівні від 20 до 200 грн. (2-20% від розміру мінімальної заробітної плати).

У третю групу спрощена система оподаткування, обліку та звітності виділяє підприємців, розмір доходу яких не перевищує 3 млн. грн., а кількість найманих працівників не перевищує 20 осіб. Для таких підприємців сплата єдиного податку визначена на рівні 3% або 5% залежно від того, з ПДВ чи без ПДВ буде вестися їх діяльність.

Конкретний розмір ставки єдиного податку встановлює сільська, селищна або міська рада.

У четверту групу спрощена система оподаткування, обліку та звітності виділяє вже юридичні особи (попередні три групи - виключно фізичні особи-підприємці), розмір доходу яких не перевищує 5 млн. грн., а кількість найманих працівників не перевищує 50 осіб. Вони будуть платити єдиний податок на рівні 3% або 5%, залежно від того, з ПДВ чи без ПДВ буде вестися їх діяльність.

Інформація щодо змін до спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності буде уточнюватися.

Адвокатские услуги, профессиональные услуги адвоката - это ключ к успешному ведению дел.

Усі новини

 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.