.

Головна Новини права Вступили в силу нові правила обміну валют

Новини права

Нові правила обміну валют

23 вересня 2011 року вступили в силу нові правила обміну валют. Національний банк України постановою № 278 від 11.08.2011 року «Про затвердження Змін до Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України» зобов'язав банки та фінансові установи здійснювати операції з купівлі-продажу валюти і дорожніх чеків на суму, що не перевищує 50 000 гривень, тільки за умови пред'явлення документа, що посвідчує особу.

Починаючи з 23 вересня 2011 року, фізична особа зможе обміняти в одному банку протягом дня валюту на суму 150 000 гривень, а не 80 000 гривень, як це здійснювалося раніше. Для забезпечення контролю за дотриманням ліміту операцій банки зобов'язані будуть вносити особисті дані клієнта в систему банківського обліку.

При здійсненні валютно-обмінної операції на суму до 50 000 гривень у фінансовому документі буде вказуватися резидентність клієнта, його прізвище, ім'я та по-батькові. Для цього клієнт повинен пред'явити документ, що засвідчує його резидентність. Таким документом може виступати як паспорт, так і інший документ, що засвідчує особу.

З метою мінімізації ризиків при проведенні операцій з готівковими коштами на суму від 50 000 гривень до 150 000 гривень буде здійснюватися повна ідентифікація фізичної особи відповідно до законодавства України про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Відповідно до статей 60 і 62 Закону України «Про банки і банківську діяльність» інформація щодо діяльності та фінансового стану клієнта, яка стала відомою банку у процесі обслуговування клієнта та взаємовідносин з ним чи третім особам при наданні послуг банку, є банківською таємницею, має обмежений доступ і може бути розкрита третім особам тільки у встановленому чинним законодавством порядку.

Адвокатские услуги, услуги коллегии адвокатов - это ключ к успешному ведению дел.

 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.