.

Головна Новини права Скасування кредитування в іноземній валюті

Новини права

Скасування кредитування в іноземній валюті

22 вересня, Верховна Рада України прийняла в новій редакції з пропозиціями Президента Віктора Януковича Закон України «Про врегулювання відносин між кредиторами і споживачами фінансових послуг». За відповідний законопроект проголосували 239 народних депутатів. Закон спрямований на вдосконалення нормативного регулювання захисту прав кредиторів, вкладників банків і споживачів фінансових послуг з метою зниження рівня ризиків фінансової системи та частки проблемних активів у портфелі банківських установ і забороняє надання споживчих кредитів в іноземній валюті на території Україні.

Крім того, закон передбачає усунення існуючої колізії між нормами закону про заставу, який передбачає стягнення заставного майна на підставі виконавчого напису нотаріуса, і закону про забезпечення вимог кредиторів, норми якого не вказують на виконавчий напис нотаріуса як на підставу для звернення стягнення на рухоме майно боржника. Як передбачається, особі, яка виселяється за невиконання зобов'язань по поверненню кредиту на житло, надається постійне житлове приміщення, вказане в рішенні суду.

Крім того, позичальник не зобов'язаний сплачувати кредитору додаткові комісії та збори, які не були зазначені в договорі; а також, кредитор не має права відмовити позичальнику в прийнятті платежу при достроковому погашенні кредиту і не може встановлювати будь-яку плату за це.

Дія цього закону буде поширюватися тільки на нові договори, які були укладені після вступу закону в силу.

Адвокатские услуги, услуги коллегии адвокатов - это ключ к успешному ведению дел.

 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.