.

Головна Новини права У 2011 році вступлять в силу інші правила оформлення заповітів

Новини права

18.01.2011

У 2011 році вступлять в силу інші правила оформлення заповітів

З квітня поточного року крім вчинення нотаріальної дії посадові особи та нотаріуси, так само повинні реєструвати заповіту в Спадковому реєстрі.

Про це сказано в законі «Про нотаріат» та Цивільному кодексі. Головна відмінність - це обов'язкова реєстрація при оформленні заповітів. Обов'язково так само реєструвати і зміни в заповіті або відмова від заповіту.

 

У 2005 році введено в практику Спадковий реєстр. Але цей реєстр не використовувався на практиці нотаріусами та іншими посадовими особами. Багато юридичних фірм Харкова давно вступили в дискусію з цього приводу.

Такі заповіту - дійсні через відсутність закріплення даної норми в законодавстві. Перевірити юристи Харків факт наявності заповітів не могли, так як це було дуже складно. Були випадки, коли заповіту були виявлені пізно і спадкоємцями ставали не ті люди.

Єдиний реєстр дозволить отримати інформацію про складений заповіті навіть спадкоємцям, які виїхали за кордон.

Дані зміни є актуальними для заповітів оформлених після вступу нових поправок в законі чинності. Юристи Харків рекомендують, обов'язково перевірити наявність заповіту в Єдиному Спадковий реєстр. Обов'язково внести його, якщо заповіту там немає.

Адвокатские услуги, услуги коллегии адвокатов - это ключ к успешному ведению дел.

Юридична консультація Харків з питання спадщини надає наша юридична компанія Інком ЮРЕК.

 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.