.

Головна Новини права ЮК «Инком ЮРЭК» защитила интересы Клиента в кредитном споре на сумму более 6,5 млн. грн.

Новини права

27.11.2015

ЮК «Інком ЮРЕК» захистила інтереси Клієнта в кредитному спорі на суму понад 6,5 млн. грн.

Завдання ускладнювалося тим, що Клієнт (поручитель за договором кредитування) звернувся в ЮК «Інком ЮРЕК» з проблемою в запущеній стадії, а саме на етапі, коли все його нерухоме та рухоме майно було обтяжене арештами, про що було отримано витяг реєстраційної служби.

Коли юристи компанії ознайомилися з підставами накладення арештів, з'ясувалося, що вони були накладені в ході виконавчого провадження, відкритого за заочним рішенням суду про стягнення з Клієнта компанії як поручителя суми заборгованості за кредитним договором у розмірі більше 6,5 млн. грн. Безпосередньо про наявність будь-яких судових процесів за участю Клієнта і прийняття стосовного нього подібних судових рішень Клієнт не мав уявлення. При цьому, заочне рішення було винесено роком раніше до моменту звернення Клієнта в ЮК «Інком ЮРЕК».

Юристи судової практики компанії успішно відновили пропущений строк для оскарження заочного рішення суду, а справа була призначена до розгляду в загальному порядку, вже із забезпеченням принципу змагальності сторін.

На наступному етапі юристами компанії було проведено зняття арештів з усіх активів Клієнта, з подальшою імплементацією заходів щодо їх захисту від можливих незаконних посягань з боку банку в майбутньому. У результаті виведено з-під «удару» нерухомого та рухомого майна Клієнта на сукупну вартість більше 5 млн. грн., а також забезпечені заходи щодо захисту його бізнесу.

Останнім етапом стало опрацювання ефективної правової позиції з подальшою грамотною її реалізацією в суді, в результаті чого через рік напруженої судової роботи договір поруки, укладений поручителем з банківською установою і що був одним із засобів забезпечення виконання зобов’язання боржником, був визнаний рішенням суду припиненим.

Цей судовий процес є яскравим прикладом того, що не варто зневірятися навіть в самих, здавалося б, безнадійних ситуаціях, оскільки з грамотно вибудуваною правовою позицією успіх можливий і в таких випадках.

Вітаємо команду юристів ЮК «Інком ЮРЕК», яка працювала над цим амбітним проектом, з черговою перемогою, бажаємо не зупинятися на досягнутому і завжди прагнути до нових вершин професіоналізму!

Усі новини

 

 

Юридичні послуги Харків

Юридические консультации в Харькове "Інком ЮРЕК". Всі права захищені ©2014.